• gallery
  • gallery
  • gallery
  • gallery
  • gallery

Montaż produktów wielorazowych

Warkoczyki/twisty zakładane metodą crochet – przy tej metodzie set warkoczyków/twistów można nosić wielokrotnie, a czas montażu jest krótszy niż zaplecenie tradycyjnych warkoczyków (średnio 3,5h). Utrzymują się 4-6tyg.

Jest to rozwiązanie bardziej ekonomiczne i bardziej ekologiczne od tradycyjnych warkoczyków. Raz zakupiony set posłuży Ci nawet kilka lat = płacisz tylko za kolejne założenia.

Na czym polega ta metoda montażu warkoczyków/twistów?
Z włosów naturalnych spleciemy warkoczyki dobierane wzmocnione włosiem syntetycznym, następnie szydełkiem przytwierdzimy warkoczyki/twisty.

Warkoczyki ZIZI – jeśli zależy Ci na bardzo cienkich warkoczykach to jest to opcja właśnie dla Ciebie. Przytwierdzamy fabrycznie splecione mikrowarkoczyki o długości 70cm. Po zapleceniu można je skrócić do pożądanej długości. Te warkoczyki zakończone są na prosto. Są bardzo miękkie w dotyku i lekkie. Utrzymują się do 2mcy.

Dreadlocki – dreadlocki wełniane to gotowy produkt przytwierdzany do naturalnych włosów. Są bardzo lekkie i przyjemne w dotyku. Można je zakładać wielokrotnie za pomocą specjalnego splotu i mocowania “na nitkę”. Zaletą jest krótki czas zakładania – zazwyczaj około 2h. Efektem można się cieszyć około 6tyg.

Więcej o każdej z metod przeczytasz na stronie rezerwacji.