Dołącz do grona naszych kursantek

Szkolenie stacjonarne, czy online? A może szkolenie hybrydowe?
Które wybrać? Możesz zdecydować się na jeden z wariantów, lub wybrać połączenie ich obu. Na czym polegają szkolenia hybrydowe?

Najpierw dostajesz od nas dostęp do materiałów video, z których dowiesz się o podstawach tworzenia fryzur, takich jak przygotowanie włosów modelki, charakterystyka różnych typów włosów syntetycznych, kosmetyki które sprawdzą się w trakcie zaplatania. Dostaniesz również “przepisy” na wykonanie kilku fryzur step by step.

Następnie we własnym zakresie próbujesz wdrożyć nowe informacje, podejmujesz pierwsze samodzielne próby wykonania fryzur. Na każdym etapie możesz zadawać dodatkowe pytania oraz dzielić się postępami na naszej grupie dla kursantek na Facebooku.

Kiedy nabierzesz już trochę wprawy, uznasz że jesteś gotowa/y by doszlifować mankamenty swoich prac –  umawiamy się na kilka godzin praktycznej nauki już stacjonarnie. Po tym etapie otrzymasz certyfikat ukończenia kursu.

Jest to najbardziej efektywna forma nauki wg nas, ale decyzja zależy od Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą szkoleń – zarówno tych typowo stacjonarnych oraz online – jak i łączonych.

Nie wiesz, które szkolenie będzie dla Ciebie lepsze?

Dowiedz się o nich więcej!

Zerknij co może Ci się przydać, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z zaplataniem