Kim jesteśmy

Tworzymy fryzury, dzięki którym wyróżnisz się z tłumu, ożywisz swój look, oraz zaoszczędzisz czas na codziennym myciu czy układaniu włosów. Cenimy wygodę i dobre samopoczucie naszych klientów, dlatego zajmujemy się również pielęgnacją włosów. W kilka godzin poprawimy kondycję Twoich włosów, tak by wyglądały bosko każdego dnia. A może chcesz pleść jak my? Prowadzimy również szkolenia.

W ofercie mamy różnego rodzaju kucyki czy warkocze, które utrzymują się do kilku dni. Ale mamy też propozycje fryzur, które utrzymają się dłużej : warkoczyki afrykańskie, afroloki czy wielorazowe twisty/dreadlocki.  Oprócz tego zajmujemy się keratynowym prostowaniem oraz botoksem włosów. W wolnych chwilach tworzymy warkoczowe akcesoria do samodzielnego montażu, które są świetnym rozwiązaniem jeśli nie jesteś w stanie nas odwiedzić osobiście.

Chętnie nauczymy Cię zaplatania na szkoleniu stacjonarnym lub online. Prowadzimy szkolenia od podstaw, dedykowane nie tylko do profesjonalistów, ale do każdego kto ma “smykałkę” do włosów. A może jest wręcz odwrotnie? Włosy to Twoja zmora i nie radzisz sobie z czesaniem siebie oraz córki? Zapraszamy na szkolenie dedykowane dla mam.

Lubimy wyzwania, więc jeśli masz pomysły na usługę, której jeszcze u nas nie było – daj nam znać 🙂 Dla prekursorów przewidujemy spore rabaty!

Nasze kwalifikacje

Chcemy ciągle się rozwijać, by wykonywać naszą pracę jak najlepiej się da. Wspomagamy się wiedzą najlepszych w swojej dziedzinie, na chwilę obecną mamy za sobą m.in kursy :

  • z technik zaplatania warkoczy typu cornrows, a także metody crochet dla warkoczyków/twistów – kurs realizowany u Vysnivane Copiky (Słowacja)
  • montaż oraz wytwarzanie setów dreadlocków – kurs realizowany u Wowkosy (Rosja)
  • afroloki – kurs realizowany u Lealoki by Joanna Leal
  • upięcia okolicznościowe – kurs realizowany u Natalia Karaś Stylizacja Fryzur
  • zabiegi pielęgnacyjne – kurs realizowany u Kerathin Therapy by Pamela Grzywacz

Kursy traktujemy jako bazę – dzięki nabywanemu ciągle doświadczeniu możemy ulepszać poznane metody, by zaoferować naszym klientom wykonanie usługi na najwyższym poziomie.

0
Klientek
0
Fryzur
0
miesięcy

Zaufały nam

miałyśmy przyjemność gościć w naszym salonie:

Youtuberki

Jula Kostera, Wiktoria Jaroniewska, Nanami Chan i Ola Mizgalska

Gwiazdy Reality Shows

Andrea z ”Dam i Wieśniaczek”

Influencerki

@slythi; @wiktoriajaroniewskablog; @klaudia_fedorczuk; @raabiosa; @adziafit; @zakosia; @yustynaaaa; @carla_sonre; @svnderv; @agnieszka.danielak