Kim jesteśmy

Tworzymy fryzury, dzięki którym wyróżnisz się z tłumu, ożywisz swój look, oraz zaoszczędzisz czas na codziennym myciu czy układaniu włosów. Cenimy wygodę i dobre samopoczucie naszych klientów, dlatego zajmujemy się również pielęgnacją włosów. W kilka godzin poprawimy kondycję Twoich włosów, tak by wyglądały bosko każdego dnia. A może chcesz pleść jak my? Prowadzimy również szkolenia.

W ofercie mamy różnego rodzaju kucyki czy warkocze, które utrzymują się do kilku dni. Ale mamy też propozycje fryzur, które utrzymają się dłużej : warkoczyki afrykańskie czy wielorazowe twisty/dreadlocki. W wolnych chwilach tworzymy warkoczowe akcesoria do samodzielnego montażu, które są świetnym rozwiązaniem jeśli nie jesteś w stanie nas odwiedzić osobiście.

Lubimy wyzwania, więc jeśli masz pomysły na usługę, której jeszcze u nas nie było – daj nam znać 🙂

Nasze kwalifikacje

Chcemy ciągle się rozwijać, by wykonywać naszą pracę jak najlepiej się da. Wspomagamy się wiedzą najlepszych w swojej dziedzinie.

Dzięki nabywanemu ciągle doświadczeniu możemy ulepszać swoje umiejętności, by zaoferować naszym klientom wykonanie usługi na najwyższym poziomie.

0
Klientek
0
Fryzur
0
miesięcy

Zaufały nam

miałyśmy przyjemność gościć w naszym salonie:

Youtuberki

Jula Kostera, Wiktoria Jaroniewska, Nanami Chan i Ola Mizgalska

Gwiazdy Reality Shows

Andrea z ”Dam i Wieśniaczek”

Influencerki

@slythi; @wiktoriajaroniewskablog; @klaudia_fedorczuk; @raabiosa; @adziafit; @zakosia; @yustynaaaa; @carla_sonre; @svnderv; @agnieszka.danielak