Klaudia Szymańska

Cześć – mam na imię Klaudia!

Swoją drogę zaczęłam jako stylistka w Boskich Splotach w maju 2021 roku. Moja przygoda z włosami syntetycznymi zaczęła się od tego, że sama bardzo chciałam nosić takie fryzury. Już od 2019 roku samodzielnie uczyłam się jak je wykonywać, jednak dopiero przechodząc szkolenie pod okiem Gabrysi (założycielki Boskich Splotów) moje fryzury zaczęły wyglądać idealnie.

Tak! Końcem 2023 roku podjęłyśmy wspólną decyzję o kontynuacji tego miejsca, jednak już bez Gabrysi. To właśnie ona stworzyła to piękne, budujące, zmieniające was miejsce. Jej ambitność nie zna granic i chęć rozwijania się w innym kierunku postawiła ją przed wyborem. Zawsze marzyłam aby mieć swoje magiczne miejsce gdzie będę mogła tworzyć warkoczykowy raj. A Boskie Sploty to marzenie spełniają.

Od 2024 roku jestem oficjalnym właścicielem tej marki!

Zapewniam was że jesteście w dobrych rękach – jak większość z was zauważyła i mogła poczuć na własnej głowie od dłuższego czasu to najczęściej spotykałyście się właśnie ze mną.

W mojej pracy najbardziej lubię efekt końcowy i satysfakcję, że udało się spełnić oczekiwania klientki oraz klienta.

Poza pracą, która jest poniekąd sama w sobie moim hobby, lubię też spędzać aktywnie czas, m.in. grać w tenisa czy jeździć na rolkach.